Umów się na bezpłatną konsultację
+48 75 64 31 687 kontakt@jctl.pl

Zabiegi dla mężczyzn

W ofercie zabiegów Jeleniogórskiego Centrum Terapii Laserowej staramy się spełnić oczekiwania i potrzeby współczesnego mężczyzny. Dlatego też w naszej ofercie staraliśmy się zebrać zarówno zabiegi, mające skutecznie zapobiegać nasilającym się z wiekiem skutkom starzenia się skóry. W ofercie mamy szeroką gamę zabiegów, mających za zadanie zrewitalizować komórki skóry, a także zredukować powstające zmarszczki mimiczne. Jednocześnie wśród zabiegów cieszących się zaufaniem i dużym zainteresowaniem naszych pacjentów należy wymienić zabiegi mające na celu przeciwdziałanie skutkom wypadania włosów oraz zabiegi modelujące sylwetkę w oparciu o nowoczesną metodę Vaser Lipo.

Współczesny mężczyzna to mężczyzna świadomy wartości jaką jest piękna skóra i atrakcyjna sylwetka, a naszym zadaniem jest podpowiedzieć w jaki sposób sprostać dzisiejszym oczekiwaniom.

Linki do zabiegów:

– Liposukcja
– Liposukcja HD
– Ginekomastia
– Przeszczep włosów
– Zamykanie naczynek
– Usuwanie tatuaży
– Leczenie nadpotliwości
– redukcja zmarszczek mimicznych
– Wampirzy Lifting
– Wypełniacze
– Depilacja laserowa
-Leczenie chrapania

Jeleniogórskie Centrum Terapii Laserowej
Jarosław Wilk

Informujemy, że gabinet jest czynny i dostosowaliśmy działanie Centrum tak, aby każdy Pacjent czuł się bezpiecznie i mógł odbyć wizytę w komfortowych warunkach.

•Pacjenci umawiani są na konkretne godziny, aby prawdopodobieństwo spotkania się było jak najmniejsze. •Prosimy o punktualność
•Wizyty odbywają się bez osób towarzyszących (wyjątkiem jest opiekun osoby niepełnoletniej lub niepełnosprawnej)
•Po wejściu do poczekalni, prosimy o dezynfekcje rąk
•W jednym czasie w klinice jest obecny niezbędny personel, który ma regularnie przeprowadzoną kontrolę stanu zdrowia•Cały personel zachowuje wszelkie środki ostrożności

W celu umówienia wizyty zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: (+48) 75 64 31 687

Serdecznie zapraszamy