Umów się na bezpłatną konsultację
+48 75 64 31 687 kontakt@jctl.pl

Pierwsza wizyta

Już od pierwszego kontaktu z Jeleniogórskim Centrum Terapii Laserowej chcemy, aby Państwo czuli się swobodnie i komfortowo, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby obsługa klienta naszego Centrum była na jak najwyższym poziomie. Niezależnie od drogi komunikacji jaką Państwo wybiorą, postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania wyczerpująco i w krótkim okresie oczekiwania, tak aby czas od procesu rejestracji do samego zabiegu przebiegał sprawnie i w miłej atmosferze.

Bezpłatne konsultacje

Lekarzem prowadzącym i opiekującym się pacjentami jest doktor Jarosław Wilk, który w trakcie bezpłatnych konsultacji udzieli specjalistycznej porady z zakresu chirurgii i medycyny estetycznej, oraz dobierze odpowiednią terapię z zakresu dermatologii, wykorzystującej technologię laserów medycznych. W trakcie konsultacji lekarz przeprowadza wywiad medyczny. Uzyskane w ten sposób szczegółowe dane pozwalają określić czy dana osoba może przystąpić do zabiegu. Lekarz może zalecić wykonanie dodatkowych badań.

Na bezpłatne konsultacje w Jeleniogórskim Centrum Terapii Laserowej można umówić się od poniedziałku do piątku od godziny 10:00 do 18:00

Zakwalifikowanie do zabiegu

Niektóre zabiegi ze względu na skomplikowane postępowanie terapeutyczne wymagają wcześniejszego wykonania odpowiednich badań laboratoryjnych, mających na celu potwierdzić, czy stan zdrowia pacjenta pozwala na przeprowadzenie leczenia. Po zaleceniu badań przez lekarza prowadzącego zabieg, należy w ustalonym terminie dostarczyć wyniki badań osobiście lub przesłać ich skany na email: kontakt@jctl.pl

Warto wiedzieć przed zabiegiem ?

ww1Wśród zabiegów oferowanych przez nasze Centrum są również takie, które wymagają odpowiedniego postępowania przed zabiegowego. Przykładowo zabiegi depilujące laserami medycznymi wymagają precyzyjnego ogolenia obszaru skóry, który ma zostać usunięte owłosienie, z kolei zabiegi modelujące sylwetkę, wymagają wcześniejszego dokonania pomiaru ciała oraz zakupienie odpowiedniego stroju uciskowego, aby procedura pozabiegowa przebiegła pomyślnie. Wszelkie informację o opisie zabiegu mogą Państwo znaleźć na naszej stronie lub też uzyskać bezpośrednio od zespołu Jeleniogórskiego Centrum Terapii Laserowej.

Indywidualne zalecenia i kontrole po zabiegowe

Każdy z naszych pacjentów jest inny, a różnice w zaleceniach pozabiegowych choć zbieżne mogą różnić się w szczegółach. Lekarz wykonujący zabieg nie tylko przedstawi Państwu, jakie kroki należy przedsięwziąć, aby wykonany zabieg oraz proces rekonwalescencji przebiegł pomyślnie, ale będzie także do Państwa dyspozycji na wizytach kontrolnych  w celu zapewnienia specjalistycznej opieki przez cały okres leczenia.

Metody płatności

Oferujemy Państwu następujące formy płatności za wykonane zabiegi:
gotówką
kartą płatniczą
 przelewem na konto
skorzystanie z systemu ratalnego MediRaty


Dziękujemy, że skorzystali Państwo z naszych usług