Umów się na bezpłatną konsultację
+48 75 64 31 687 kontakt@jctl.pl

Ellansé

Wraz z wiekiem nasza skóra na twarzy i dekolcie traci jędrność i  pojawiają się drobne zmarszczki oraz bruzdy, które mogą z czasem się pogłębiać.  Mięśnie stają się bardziej naprężone i zaczynają zanikać, a wraz z nimi poduszeczki tłuszczowe, co prowadzi do powstania głębokich fałd i zniekształcenia owalu twarzy. W miarę starzenia się skóry dochodzi do ubytku kolagenu i elastyny (białek strukturalnych), skutkiem czego skóra traci elastyczność, pojawia się zwiotczenie, a wygląd nabiera cech zmęczenia i jest odbiciem upływających lat. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów, pragniemy Państwu zaproponować najnowszy produkt Ellansé, który nie tylko redukuje zmarszczki i fałdy, ale również stymuluje produkcję kolagenu, dzięki czemu efekt jest długotrwały i naturalny.

Ellansé – jak działa?
Ellance kolagen medycyna estetyczna

Jest preparatem stworzony na bazie polikaprolaktonu (PCL) i jest całkowicie biowchłanialny, skuteczny i bezpieczny. PCL zawieszony jest w nośniku żelowym  (CMC) w formie gładkich mikrosfer. Ich struktura w połączeniu z naturalną tkanką nie tylko koryguje zmarszczki i bruzdy, ale dodatkową zaletą tego produktu jest stymulacja produkcji własnego kolagenu. W przeciwieństwie do innych wypełniaczy, Ellansé walczy z przyczynami starzenia się skóry, w rezultacie można osiągnąć stopniowy i długotrwały efekt, zapewniając naturalny i młody wygląd. W zależności od wyboru modelu produktu Ellansé, rezultat zabiegu utrzymuje się przez okres 12 miesięcy, 24 miesięcy, 36 miesięcy, a nawet 4 lat.

Zalety zabiegu

dopasowanie rodzaju produktu, do indywidualnych potrzeb klienta
natychmiastowy i stabilizujący się w czasie efekt od 12 miesięcy do 4 lat
optymalna biozgodność i bezpieczeństwo, dzięki gładkim i okrągłym cząsteczkom produktu
niewymagane testy alergiczne (komponenty nie mają pochodzenia zwierzęcego, bakteryjnego i ludzkiego)
precyzja umiejscowienia implantu w miejscu docelowym
efektywność kosztowa- potrzebna mniejsza ilość produktu przy tych samych wskazaniach zabiegowych


Wskazania do zabiegu

korygowanie zmarszczek i i głębokich fałd
uzupełnienie ubytków w objętości twarzy
uniesienie linii brwi
nadanie objętości
poprawa owalu twarzy
modelowanie konturu i kości policzkowych
spłycenie bruzd nosowo-wargowych
korekta zmarszczek palacza
poprawa jakości skóry i dekoltu
poprawa wyglądu dłoni

Główne obszary zabiegowe Ellansé

ellance kolagen


Przebieg zabiegu

Zabieg nie jest bolesny, ale do jego przeprowadzenia stosuje się maść znieczulającą. Preparat Ellansé podawany jest podskórnie. W przypadku rewitalizacji dłoni preparat podawany jest kaniulą. Po zabiegu może pojawić się obrzęk, zasinienie, wrażliwość na dotyk, ale jest to całkowicie normalny objaw po zabiegowy. Efekty uboczne znikają już po kilku dniach.
ellance-efekt-pozabiegowy

Przed zabiegiem

Nie wolno przyjmować środków medycznych, które mogłyby zmniejszyć krzepliwość krwi. Na kilka dni przed planowanym zabiegiem, po konsultacji z lekarzem, należy zaprzestać spożywać aspirynę i leki przeciwzakrzepowe.

Po zabiegu

Zabieg preparatem Ellansé nie wymaga żadnej rekonwalescencji, po zabiegu można wrócić do codziennej aktywności. Po zabiegu może pojawić się opuchnięcie, wrażliwość na dotyk, swędzenie, czy zasinienie w okolicy nakłuć. Po zabiegu należy unikać bardzo niskich, jak i wysokich temperatur. Należy chronić skórę przed działaniem promieni słonecznych. Zaleca się zaprzestanie korzystania z gorących kąpieli, basenów i saun. Od razu po zabiegu odradza się wykonanie makijażu. 

Przeciwwskazania do zabiegu

ciąża i karmienie piersią
przeziębienie i infekcje
stany zapalne w miejscu wykonania zabiegu
przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych
choroba nowotworowa
cukrzyca
wypełniacze permanentne

Koszt zabiegu
Ellansé “S” – 1 ml – 1300 zł
Ellansé “M” – 1 ml – 1800 zł