Umów się na bezpłatną konsultację
+48 75 64 31 687 kontakt@jctl.pl

Wypełnianie zmarszczek

W wyniku upływu czasu skóra starzeje się i w konsekwencji traci swoją sprężystość, stając się zwiotczała. W rezultacie starzenia się skóry pojawiają się zmarszczki, a jej jędrność i elastyczność stopniowo zanika. Pierwsze zmarszczki można zaobserwować około 30 roku życia i pojawiają się one najczęściej w okolicach nosa, ust, oczu i czoła. Kwas hialuronowy skutecznie spowalnia proces starzenia się skóry i pozwala odzyskać skórze młody, promienny wygląd, a także ujędrnić i wymodelować ciało.

Opis zabiegu

Wypełniacz jest implantowany pod skórę za pomocą bardziej cienkiej kaniuli w obszarze wymagającym odbudowania. Następnie lekarz specjalista rozmasowuje równomiernie wypełniacz, nadając wybranemu obszarowi ciała oczekiwany kształt. Zabieg ten jest wykonywany przy znieczuleniu miejscowym, aby do minimum zmniejszyć dyskomfort pacjenta. Średni czas trwania zabiegu może wahać się od 20 do 60 minut.

Krótko po zabiegu może wystąpić przejściowy obrzęk i zaczerwienienie, które jednak ustępują już po kilku dniach. Efekt zastosowania terapii utrzymuje się do około 10 miesięcy. W celu podtrzymania efektu wypełnienia jak najdłużej wskazane jest unikanie nadmiernego nasłonecznia ciała oraz unikania efektu przegrzania skóry.

Preparaty stosowane w naszym gabinecie są całkowicie bezpieczne dla organizmu i posiadają pełną wchłanialność, a jego zastosowanie nie wywołuje reakcji alergicznych.

Przeciwwskazania do zabiegu:

– infekcje
– ciąża
– okres karmienia
– choroby neurologiczne

 

Orientacyjna cena zabiegu:

– wypełnianie zmarszczek – od 650 – 1500 zł

– wypełnianie i modelowanie policzków lub brody – 1500 – 2000 zł

– powiększanie ust – od 650 – 1500 zł

– dekolt – 1000 – 1500 zł

– dłonie – 1000 – 1500 zł

– modelowanie innych okolic ciała – 2500 – 3000 zł