Umów się na bezpłatną konsultację
+48 75 64 31 687 kontakt@jctl.pl

Ujędrnianie skóry

Ujędrnianie skóryUpływający czas, diety, w wyniku których waga ciała zmniejsza się w sposób gwałtowny, tryb życia (w szczególności pozbawiony ruchu), wreszcie ciąża – wszystko to ma wpływ na utratę jędrności ciała, ujmując tym samym jej atrakcyjności. W trakcie upływających lat pogarsza się także jakość włókien odpowiadających za jędrność skóry, czyli elastyny oraz kolagenu.Aby jak najdłużej zachować zdrowy wygląd oraz estetykę ciała  nie wystarczy już wyłącznie dbać o skórę poprzez stosowanie kremów i balsamów nawilżających czy prowadzić zdrowy tryb życia. Ujędrnianie skóry jest dzisiaj podtrzymywane poprzez stosowanie szerokiej gamy zabiegów laserowych.  Zabiegi tego typu wpływają na głębokie warstwy skóry odtwarzając uszkodzony kolagen oraz stymulując na nowo jego wytwarzanie.

W Jeleniogórskim Centrum Terapii Laserowej stosujemy dwa lasery w wyniku działania, których następuje ujędrnianie skóry:

  • Laser eCO2 – wpływa na przemiany struktur głębiej położonych tkanek skóry, co wpływa na trwałą odbudowę elastyny i kolagenu. W trakcie terapii promień laserowy przenika przez skórę nie uszkadzając jej lecz działając na zasadzie leczącego okładu, dzięki któremu regeneracja skóry postępuje w znacznie krótszym odstępie czasowym.
  • Laser Syneron E-Max ST–  dzięki swoim rozbudowanym możliwością jest w stanie w kompleksowo oddziaływać na skórę w tym wpływać na jej ujędrnienie, usuwając jednocześnie głębokie zmarszczki oraz redukując zmiany naczyniowe.

Orientacyjna cena zabiegu: 200 – 1000 zł