Umów się na bezpłatną konsultację
+48 75 64 31 687 kontakt@jctl.pl

Nici Meso Cogs

Nici liftingujące na całe ciało

Wchłanialne nici MESO COGS  należą do gamy nici Hapy Lift i można jestosować na całym ciele. Opracowany system haczyków pozwala na precyzyjne ułożenie i zaimplementowanie  nici pod skórę. Nić ma długość 50 cm i może być dowolnie przycinana przez lekarza do potrzeb wykonywanego zabiegu, obszaru, czy techniki. Rozpuszczalne nici Meso Cogs zapewniają skórze jędrność i młody wygląd.

Zastosowanie nici Meso Cogs

Nici Meso Cogs są idealnym rozwiązaniem dla poprawy struktury większych obszarów na ciele. Zbudowane są z bezpiecznego i całkowice wchłanialnego meteriału (tzw. kaprolakton). Są stosowane do ujędrnienia skóry ramion, piersi, pośladków, brzucha, szyji, rąk.  Idealnie sprawdzą się przy zabiegu kształtowania owalu twarzy, czy skóry atonicznej po zabiegu liposukcji lub diecie.
Nici Meso Cogs stymulują fibroblasty do produkcji nowego kolagenu, wpływają na wzrost mikrocyrkulacji, czego efektem jest jędrna i odmłodzona skóra.

Przebieg zabiegu

Zabieg jest małoinwazyjny i wykonywany przy zastosowaniu znieczulenia miejscowego. Metoda, którą implementuje się nici do organizmu jest bezbolesna, nie pozostawia blizn, a skóra po zabiegu goi się dość szybko. Sam zabieg trwa ok. 30 minut.
Efekt bezpiecznego liftingu nićmi Meso Cogs utrzymuje się przez co najmniej 12 miesięcy.

Po zabiegu

Bezpośrednio po zabiegu na skórze mogą pojawić się niewielkie obrzęki, siniaki lub zaczerwienia, które znikają po kilku dniach. Przez najbliższe dni po zabiegu należy unikać uciskania skóry w miejscach, gdzie zostały wszczepione nici. Należy również powstrzymać się od nadmiernej mimiki (jeśli  był wykonany zabieg niwelujący zmarszczki). Przez kolejne miesiące należy unikać zabiegów laserowych (RF, CO2).

 Przeciwwskazania do zabiegu

Podczas konsultacji należy powiedzieć swojemu lekarzowi o dolegliwościach, chorobach przewlekłych i zażywanych lekach. Przeciwskazania do zabiegu:
– ciąża i karmienie piersią
– nowotwór
– choroby autoimmunologiczne
– problemy z krzepliwością krwi
– permanentne implanty w obrębie skóry, która ma zostać poddana zabiegowi.

 

Orientacyjna cena zabiegu:

Koszt 1 nici to 500 zł