Umów się na bezpłatną konsultację
+48 75 64 31 687 kontakt@jctl.pl

Nici Happy Lift

Z biegiem lat skóra staje się wiotka, a zmarszczki coraz bardziej widoczne. Starzenie się skóry jest procesem nieuniknionym. Na szybkości tego procesu mają ogromny wpływ uwarunkowania genetyczne, jak i czynniki zewnętrzne (takie jak działanie słońca, mrozy, nieodpowiednia pielęgnacja).  Skóra staje się mniej napięta, tkanka tłuszczowa ulega przesunięciu, a na powierzchni skóry pojawiają się zmarszczki, przebarwienia i popękane naczynka. Zmiany, które zachodzą z wiekiem w naszym organizmie, można w pierwszej kolejności zauważyć na skórze wokół oczu, brwi, policzków, żuchwy i szyi.

Współczesna medycyna estetyczna wychodzi na przeciw oczekiwaniom osób, które pragną odzyskać młody i zdrowy wygląd. Do dyspozycji pacjentów są małoinwazyjne zabiegi, które wykonuje się przy znieczuleniu miejscowym, nie pozostawiają żadnych blizn. Nici liftingujące są idealnym rozwiązaniem dla osób, ktore pragną zachować młody wygląd, bez użycia skalpela. Efekt korzystania z Happy Lift jest bardzo zbliżony do tradycyjnych plastycznych zabiegów liftingujących.

Innowacyjne nici Happy Lift

Nici Happy Lift to nowoczesne rozwiązanie dla tradycyjnych zabiegów liftingujących z użyciem skalpela. Wchłanialne nici do liftingu twarzy są bezinwazyjne i niepozostawiają żadnych śladów.  Produkty lini Happy LIft mają mikroskopijne haczyki, które umożliwiają optymalne ujędrnienie skóry oraz uzyskanie efektu liftingu. Po upływie 12 miesięcy nici zostają wchłonięte przez organizm, a uzyskany efekt przy zabiegu utrzymuje się do 5-6 lat.

Czy zabieg jest dla mnie?

Nici Happy Lift można stosować na każdym obszarze ciała. Zabieg przeznaczony jest dla osób z dobrym stanem skóry z pierwszymi oznakami procesu starzenia się skóry. Aplikację nici zaleca się osobom w wieku od 30 do 60  lat, którym zależy na odmłodzeniu skóry bez użycia skalpela.

Aplikacja Nici Happy Lift

Zabieg przeprowadzany jest przy zastosowaniu znieczulenia miejscowego. W zależności od obszaru, który będzie poddawany zabiegowi, czas trwania wprowadzenia nici waha się od 15 do 60 minut. Bezpośrednio po zabiegu na skórze mogą występować zaczerwienienia, sińce oraz obrzęknięcie, które jednak ustępują w ciągu kilku najbliższych dni. W miejscu wprawadzania nici mogą również powstać niewiekie zagłębienia, które również ustępują w ciągu najbliższych dni po zabiegu.

Nici liftingujące Aptos Happy lift happy lift
Po zabiegu

Pełna rekonwalescencja może zająć maksymalnie 14 dni – przez cały czas jej trwania należy stosować się do zaleceń lekarza, aby uzyskać w pełni oczekiwany efekt zabiegowy. Bezpośrednio po zabiegu przez okres 3 dni  należy unikać wszelkich gwałtownych ruchów mimicznych twarzy. Przez kolejny miesiąc należy uważać, by nie spać na twarzy, unikać nadmiernego dotykania miejsc, na których został przeprowadzony zabieg. Należy unikać zabiegów kosmetycznych masaży skóry i zabiegów stomatologicznych, które mogłyby spowodować zerwanie wprowadzonej nici poprzez zbyt gwałtowne naciągniecie skóry twarzy.

Przeciwwskazania do zabiegu

Na konsultacji należy poinformować lekarza o wszystkich chorobach przewlekłych oraz przyjmowanych lekach. Zabiegu nie przeprowadza się u osób, które mają problemy z krzepliwością krwi, kobiet w ciąży oraz w okresie karmienia piersią. Jeśli dotyczy zaleca się odstawienie papierosów oraz spożywania alkoholu na 2-4 przed zabiegiem. Na dwa tygodnie przed zabiegiem nie można zażywać aspiryny i polopiryny (leków zawierających kwas acetylosalicylowy).

Orientacyjna cena zabiegu:

Koszt 1 nici to 500 zł.