Umów się na bezpłatną konsultację
+48 75 64 31 687 kontakt@jctl.pl

Dermabrazja laserowa

Dermabrazja laserowa

Usuwanie zmarszczekDermabrazja laserowa jest jednym z najlepszych zabiegów na twarz, mającym na celu przeciwdziałać skutkom starzenia się skóry oraz redukować jej niedoskonałości. Zabieg można określić krótko, jako usuwający uszkodzone warstwy skóry w celu jej odmłodzenia.
Zabieg poprawia również koloryt skóry oraz zmniejsza rozszerzenie porów. Dzięki laserowemu złuszczeniu skóry zostają przyśpieszone procesy regeneracyjne, a tym samym następuje szybsze wznowienie produkcji kolagenu i elastyny, odpowiadających za jędrność i napięcie skóry. Zabieg dermabrazji jest również doskonałym rozwiązaniem na blizny oraz zmiany potrądzikowe, na redukcję przebarwień jak i piegów, a także na powstałe w skutek opalania uszkodzenia słoneczne.
Dermabrazja laserowa jest zabiegiem bardzo precyzyjnym, dzięki czemu nie istnieje podczas zabiegu ryzyko uszkodzenia głębszych warstw skóry lub objęcia zabiegiem niepożądanego obszaru w porównaniu z np. peelingami chemicznymi.
Dermabrazja laserowa przynosi najlepsze efekty jest jest powtarzana w regularnych odstępach czasowych, okresem najlepszym do przeprowadzenia tego zabiegu jest okres jesienno – wiosenny.

Przeciwwskazaniem do zabiegu są: opryszczka, skłonność do bliznowacenia skóry, cukrzyca, skłonność do powstawania przebarwień na skórze, stan zapalny, ciąża.
Więcej informacji na temat zabiegu – tutaj.

Author Info

JCTL

Brak komentarzy

Comments are closed.