Umów się na bezpłatną konsultację
+48 75 64 31 687 kontakt@jctl.pl

Depilacja laserem MedioStar NeXt – PROMOCJA – zakończona

Depilacja laserem MedioStar NeXt – PROMOCJA – zakończona

 

PROMOCJA – zakończona

Jeśli marzysz o ultra szybkiej i bezpiecznej depilacji ciała, pragniesz pozbyć się depilacja laserowa ofertakonieczności regularnego golenia umów się na zabieg w Jeleniogórskim Centrum Terapii Laserowej. 

Wykorzystując najnowszą technologię laser MedioStar NeXt poprzez intensywny strumień energii zlikwiduje całkowicie niechciane owłosienie, szybko i bezpiecznie, bez nadmiernego podrażniania skóry, tak często spotykanego po wykonaniu innych zabiegów depilacyjnych. Podczas procesu depilacji promień lasera przenika przez skórę bezpośrednio do mieszka włosowego i jest absorbowany przez melaninę, co hamuje wzrost łodygi włosa w przyszłości. Laser niweluje włosy będące w fazie wzrostu, dlatego tak ważne jest umówienie się na kilka serii zabiegów w odstępach od 4 do 8 tygodni, aby uzyskać wymarzony efekt gładkiej skóry bez owłosienia.

Konieczne jest, aby przed zabiegiem ogolić miejsce, które ma być depilowane.

MedioStar NeXt to wspaniałe rozwiązanie dla problemu niechcianego owłosienia serdecznie zapraszamy do zapoznania się w filmem promującym nowy laser z jego konkurentami na rynku dermatologii laserowej.

Dla wszystkich naszych klientów przy zakupie pakietu 4 zabiegów na depilację nóg laserem MedioStar NeXt gwarantujemy zabieg depilujący gratis na okolice twarzy, pach, bikini.

Umów się na wizytę pod numerem telefonu: 75 64 31 687 lub napisz: laserywilk@gmail.com

 

 Promocyjna cena zabiegu:
– Łydki  – 300 zł
– Uda 300 – 450 zł
– Całe nogi – 600 zł
– Bikini 200 – 300 zł
– Pachy 150 – 200 zł
– Ręce 200 – 400 zł
– Plecy 500 – 700 zł

 Regulamin promocji:
CCF20150611_00001

Author Info

admin

Brak komentarzy

Post a Comment