Umów się na bezpłatną konsultację
+48 75 64 31 687 kontakt@jctl.pl

Vaser Lipo®

Jednym z największych problemów zdrowotnych rozwiniętych krajów bez względu na położenie geograficzne jest utrzymywanie prawidłowej masy ciała przy konieczności nieustannego wykonywania siędzacej pracy, spożywania niewłaściwie zbilansowanych posiłków oraz życia w ciągłym stresie. W konsekwencji wszystkich wymienionych czynników w organizmie człowieka odkłada się nadmiar tkanki tłuszczowej, która w dużym stopniu obciąża kondycję fizyczną, powoduje problemy zdrowotne oraz często jest przyczyną powstawania kompleksów jak i niskiej samooceny.

Oferujemy Państwu skuteczne usuwanie niechcianego tłuszczu przy zastosowaniu nowoczesnej technologii ultradźwięków Vaser Lipo®. Zabieg ten jest bezpieczny i znacznie skraca czas rekonwalescencji w porównaniu do zabiegu klasycznej liposukcji. Terapia usuwania niechcianej tkanki tłuszczowej przy wykorzystaniu technologii Vaser jest skierowana przede wszystkim do pacjentów, którzy:
– chcieliby pozbyć się nagromadzonego tłuszczu z poszczególnych obszarów ciała
– mają problem z odkładaniem się komórek tłuszczowych jedynie w niektórych częściach ciała (częstym przykładem może być odkładanie się tłuszczu w okolicach brzucha przy zachowaniu szczupłości kończyn oraz klatki piersiowej), zaburzając tym samym proporcje figury.

Usunięcie nadmiernej tkanki tłuszczowej nie tylko wpłynie korzystnie na samopoczucie pacjenta ale jednocześnie podniesie jakość życia, zwiększy sprawność fizyczną oraz pozowli cieszyć się wymarzoną sylwetką.

Zabieg modelowania sylwetki technologią Vaser Lipo®

Nowoczesna technologia polega na wyselekcjonowaniu tkanki tłuszczowej poprzez zastosowanie ultradźwięków i zamienienie ją w płynną emulsję. Metoda ta jest bardzo bezpieczna, ponieważ nie uszkadza sąsiadujących tkanek, nerwów i naczyń krwionośnych. Dzięki temu pacjent zyskuje gwarancję najwyższej efektywności przeprowadzonego zabiegu oraz szybki powrót do normalnej aktywności. Zabieg usuwania tkanki tłuszczowej za pomocą ultradźwięków może być przeprowadzony praktycznie na każdej części ciała (brzuch, talia, plecy, plecy, uda). Doskonała precyzja zabiegu pozwala na zastosowanie technologii Vaser Lipo® nawet w najbardziej delikatnych obszarach ciała.

Przed zabiegiem

Przed przystąpieniem do zabiegu pacjent jest umawiany na konsultację medyczną do lekarza w celu:
– zlecenia niezbędnych badań kawlifikujących do zabiegu. Wyniki badań należy przesłać tydzień wcześniej na mail: laserywilk@gmail.com lub dostarczyć osobiście
– ustalenia, jakie leki są przyjmowane przez pacjenta oraz, jeśli jest to konieczne, ograniczenia ich przyjmowania na okres zabiegu (w tym aspiryny, leków rozrzedzających krew, suplementów diety itd.)
– ograniczenia palenia papierosów oraz spożycia alkoholu na ok. 2 tygodnie przed zabiegiem (jeśli dotyczy)

Zabieg

Liposukcja Vaser Lipo

“przed” i “po” zabiegu liposukcji metodą Vaser Lipo

W dniu zabiegu należy zjeść lekkie śniadanie, zabrać ze sobą luźne, wygodne ubranie oraz jeśli jest to możliwe poprosić znajomą osobę lub członka rodziny o odebranie po zabiegu. Podczas liposukcji metodą Vaser Lipo® jest  stosowane znieczulenie miejscowe, dzięki czemu nie ma konieczności pozostawania w klinice po wykonaniu zabiegu i można bezpiecznie wrócić do domu. Po przygotowaniu do zabiegu lekarz prowadzący wprowadza znieczulenie pod skórę. Po kilku minutach skóra pacjenta jest już gotowa do pierwszej fazy zabiegu, w czasie której lekarz wprowadza sondę emitujące falę ultradźwiękową pod skórę, a następnie rozbija komórki tłuszczowe. W ten sposób rozbity tłuszcz zyskuje formę emulsji, która jest odsysana za pomocą kaniuli w trzeciej części zabiegu. Czas trwania terapii jest uzależniony od obszaru, z którego pacjent chce się pozbyć nagromadzonej tkanki tłuszczowej.

 

Film przedstawiający  technikę zabiegu:

Postępowanie po zabiegu

W celu uzyskania jak najlepszych rezultatów oraz przyśpieszenia procesu rekonwalescenji należy przez okres około 1 do 2 miesięcy stosować specjalne ubranie uciskowe, które pomoże obkurczyć się skórze. Dzięki temu zmniejszony zostanie obrzęk pozabiegowy oraz pacjent uniknie problemu pozostawienia nadmiaru skóry, który mógłby wystąpić bez stosowania ubrania uciskowego. Po tygodniu kiedy zniknie bolesność z obszaru wykonywania zabiegu wskazane jest korzystanie z zabiegów rehabilitacyjnych, przyśpieszających gojenie pooperacyjne jak np. ultradźwięki, laseroterapia czy terapia falą magnetyczną. Rehabilitacja po zabiegu doskonale wspomaga odpływa nagromadzonej limfy w miejscu usuniętej tkanki tłuszczowej, zmiejsza powstałe sińce, oraz pozwala szybko zregenerować skórę. Warto też korzystać w tym czasie z masaży zmniejszających obrzęk, czyli drenażu limfatycznego, który dodatkowo będzie korelował z procesem rekonwalescencji.

W razie jakichkolwiek niepokojących objawów lekarz wykonujący zabieg jest do dyspozycji pacjenta a wszystkie wizyty kontrolne i konsultacyjne po wykonanym zabiegu są wliczone w koszt operacji.

 

Modelowanie sylwetki

Wykorzystanie technologii ultradźwiękowej Vaser Lipo® pozwala również na uzyskanie wymarzonej muskulatury ciała. Oferowany zabieg pozwoli podkreślić każdy mięsień klatki piersiowej, brzucha, pleców, ramion, pośladków i nóg. Efekty wykonanego zabiegu są długotrwałe i są uzyskane bez wysiłku. Krótki czas rekonwalescencji oraz doskonała precyzja zabiegu pozwala na szybki powrót do codziennej aktywności.

Więcej o zabiegu Vaser Lipo® High Definition

Liposukcja tors przed                                         Liposukcja tors po

Modelowanie sylwetki Vaser Lipo® „przed”                                   Modelowanie sylwetki Vaser Lipo® „po”

 

Cena usługi:

podbródek szyja 2500-3500 zł

klatka piersiowa 4500-5500 zł

ramiona 3500-4500 zł

brzuch 5500-6500 zł

biodra 4500-5500 zł

pośladki 3500-5500 zł

uda zewnątrz 3500-4500 zł

uda wewnątrz 3500-4500 zł

kolana 3000 – 4000 zł

łydki 4500-5500 zł