Umów się na bezpłatną konsultację
+48 75 64 31 687 kontakt@jctl.pl

Vaser Lipo High Definition

Każdego dnia staramy się dbać o zdrowy i piękny wygląd.  Poddając się rygorystycznym ćwiczeniom na siłowni oraz dietom, możemy uzyskać efekt dobrze prezentującej się  sylwetki, ale nie zawsze można uzyskać pożądany efekt. Wygląd symetrycznych i idealnie odseparowanych od siebie mięśni brzucha, ud, czy klatki piersiowej jest trudny do uzyskania.
Wielu osobom, mimo poddawania się regularnym ćwiczeniom, nie udaje się pozbyć niechcianej tkanki tłuszczowej. Dla wszystkich osób, którym zależy na wyraźnym podkreśleniu mięśni i pozbyciu się niechcianej tkanki tłuszczowej, mamy przyjemność zaoferować zabieg modelujący sylwetkę Hi Def Lipo.

Czy każdy może wykonać zabieg modelowania sylwetki Hi Def Lipo?

Zabieg Hi Def Lipo nie jest zabiegiem odchudzającym, lecz modelującym ciało i przeznaczony jest dla osób, które wymagają miejscowej korekty ciała, której celem jest podkreślenie mięśni.  Usunięcie niechcianej tkanki tłuszczowej można wykonać na takich partiach ciała jak:

– brzuch
– pośladki
– uda
– łyski
– plecy
– pachy
– piersi
– ramiona

Kobiety decydują się najczęściej na zabiegi lipomioplastyki, które podkreślą im wąskie wcięcie w talii, pośladki, płaski brzuch z kolumną mięśni prostych oraz bruzdą nad pępkiem, czy pozbycie się luźnej skóry nad piersiami. Mężczyźni wybierają zabiegi z zakresu ginekomastii w celu podkreślenia mięsnia piersiowego większego oraz wymodelowanie mięśni pionowych na brzuchu wraz z zarysowaniem bruzdy pachwinowej.

Vaser Lipo HD

Zabieg Vaser Lipo High Definition – efekt “przed” i “po” zabiegu

 Na czym polega zabieg Hi Def Lipo?

Metoda modelowania sylwetki Vaser Lipo została opracowana przez dr Alfreda Hoyosa z Bogoty oraz dr Johna Millarda z Denver. Do zabiegu wykorzystuje się możliwości, jakie daje nam urządzenie Vaser Lipo. Lipomioplastyka polega na wykorzystaniu technologii sondy liposeletywnej, która za pomocą fali ultradźwiękowej rozbija tkankę tłuszczową. W efekcie skóra w obszarze wykonania zabiegu obkurcza się ukazując precyzyjnie zarysowany mięsień.
Ogromnym atutem metody modelowania sylwetki Hi Def Lipo jest jest krótki czas rekonwalescencji. Pierwsze efektu zabiegu są widoczne już po zabiegu.

Jak przygotować się do zabiegu?

Osoby, które chcą poddać się zabiegowi modelującemu sylwetkę, powinny w pierwszej kolejności poinformować lekarza o przewlekłych chorobach oraz podać listę leków, które są przez nie zażywane regularnie. Kilka dni przed zabiegiem należy zredukować spożywanie alkoholu do minimum. Jeśli przed zabiegiem pojawił się stan podgorączkowy, grypa, czy przeziębienie, należy o tym fakcie poinformować lekarza. Do 10 dni przed zabiegiem nie należy zażywać leków przeciwgorączkowych, przeciwzapalnych oraz przeciw bólowych
Warto również poprosić osobę towarzyszącą o odwiezienie do domu po zabiegu. Dla lepszego komfortu proponujemy naszym pacjentom, by na zabieg ubierali się w bluzy, swetry, czy koszule zapinane (nie wkładane przez głowę).

Wszystkie szczegółowe zalecenia omawiane są z lekarzem na wizytach konsultacyjnych przed zabiegiem.

Po zabiegu

Modelowanie sylwetki Hi Def  Lipo przeprowadzane jest przy znieczuleniu miejscowym, więc nie wymagana jest hospitalizacja. Przez kilka tygodni po zabiegu należy nosić specjalistyczne ubranie uciskowe, które można zakupić w sklepach medycznych. Wskazane jest korzystanie z rehabilitacji (zabiegi wspomagające gojenie pooperacyjne , np. laseroterapia, fale ultradźwiękowe), które poprawią kondycję skóry oraz znacznie przyśpieszają czas gojenia. Po zabiegu należy sobie zarezerwować czas na wizyty kontrolne, które są bezpłatne.