Umów się na bezpłatną konsultację
+48 75 64 31 687 kontakt@jctl.pl

Usuwanie cellulitu

Cellulit (zwany również „skórką pomarańczową”) jest najczęściej spotykaną dolegliwością natury estetycznej dotykającą przede wszystkim kobiet. Najczęściej skórka pomarańczowa pojawia się już w okresie dojrzewania. Objawy zwiększonego występowania cellulitu mają miejsce również w okresie przekwitania, ciąży oraz przed menopauzą. Przyczyną cellulitu jest nieprawidłowe rozmieszczenie tkanki tłuszczowej, występującej wraz z obrzękowo-włóknistymi zmianami tkanki podskórnej. Cechą charakterystyczną dla cellulitu jest pofałdowana i nierówna powierzchnia skóry bioder, ud, pośladków, ramion i brzucha. Efektem są widoczne fałdy i zgrubienia na wymienionej wyżej partiach ciała, które niekiedy mogą powodować ból. Według badań 80% kobiet cierpi z powodu cellulitu.

Jakie są przyczyny cellulitu?

Niestety, dokładne przyczyny cellulity nie są znane, natomiast istnieje wiele czynników, który mają ogromny wpływ na rozwój skórki pomarańczowej. Zalicza się do nich:

– siedzący tryb życia
– przyjmowanie tabletek hormonalnych
– brak aktywności fizycznej
– spożywanie żywności wysokoprzetworzonej
– uwarunkowania genetyczne

Jeleniogórskie Centrum Terapii Laserowej oferuje swoim Klientom skuteczne usuwanie cellulitu przy zastosowaniu najnowszych technologii: Dermablate Effect to najnowocześniejsze na rynku usług medycznych urządzenie, który służy m.in.  do bezpiecznego rozbijania skórki pomarańczowej ze wszystkich partii ciała dotkniętych problemem.
Nieinwazyjny zabieg polega na eliminacji komórek tłuszczowych za pomocą wysyłanych fal uderzeniowych, nienaruszając przy tym tkanek otaczających, naczyń krwionośnych oraz splotów nerwów. Moduł AW (Acoustic Wave) generuje falę akustyczną, która służy do rozbijania cellulitu na wszystkich częściach ciała.

Teraz dzięki najnowocześniejszym zabiegom z wykorzystaniem fali akustycznej, czy termoterapii możesz na zawsze pozbyć się niechcianej skórki pomarańczowej.

Usuwanie cellulitu, cellulit                                                       

usuwanie cellulitu falą akustyczną                                                        

Więcej informacji na temat przebiegu zabiegu:

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Orientacyjna cena usługi:
od 400 zł za okolice