Umów się na bezpłatną konsultację
+48 75 64 31 687 kontakt@jctl.pl

Regeneracja skóry PRP

Wampirzy lifting, regeneracja skóry terapią prp

W celu zapobiegnięcia starzeniu i matowieniu skóry doskonałym rozwiązaniem jest wykorzystanie wysokoregeracyjncyh właściwości osocza, które jest jednym ze składników krwi pacjenta. Jest ono bogate w odżywcze elektrolity, witaminy i hormony, dzięki czemu osocze jest od wielu lat wykorzystywane w różnych gałęziach medycyny, w tym w medycynie estetycznej. W rezultacie, zastosowania zabiegu regenerującego w oparciu o dobroczynne działanie, osocza skóra pacjent staje się młodsza, bardziej jędrna i elastyczna.

Opis zabiegu

Celem zabiegu jest zwiększenie stymulacji komórek macierzystych do regeneracji skóry, poprzez podanie w nią wcześniej przygotowanego żelu z osocza bogato płytkowego. Dzięki temu zabiegowi organizm jest naturalnie motywowany do przyśpieszenia produkcji kolagenu i tym samym odnowy skóry.
Podczas zabiegu lekarz specjalista pobiera niewielką ilość krwi, która następnie jest aplikowana do probówek. Tak przygotowane probówki są umieszczane w maszynie wirującej. W trakcie odwirowywania leukocyty oraz erytrocyty zostają oddzielone od osocza, zawierającego płytki krwi. W ostatniej fazie lekarza pobiera wzbogacone osocze do strzykawek, a następnie aplikuje w obszary skóry, mające zostać poddane regeneracji podczas zabiegu. W celu uzyskania optymalnych efektów zabieg ten może być łączony z innymi zabiegami wykorzystującymi lasery medyczne.

Regeneracja skóry z wykorzystaniem osocza bgatopłytkowego pozwoli na:

szybszą odbudowę kolagenu i zwiększenia jędrności skóry
aktywację komórek macierzystych do działania i odbudowę komórkową
wygładzenie zmarszczek i poprawi ukrwienie skóry
regenrację cebulek włosów oraz przeciwdziała procesowi łysienia

W celu uzyskania optymalnych efektów zabiegu idealnie jest wykonać 3 zastrzyki liftingujące z osocza bogatopłytkowego w miesięcznych odstępach. Przebudowa i regeneracjawłókien kolagnowych następuje już około 48 godzin od podania zastrzyku.

 

Orientacyjna cena zabiegu (cena poza promocją)

– twarz: 1000 zł
– jedna okolica twarzy: 200 – 300 zł
– szyja: 500 zł