Umów się na bezpłatną konsultację
+48 75 64 31 687 kontakt@jctl.pl

Radiofrekwencja – ACCENT® XL

Radiofrekwencja jest nowoczesną metodą umożliwiającą:

modelowanie sylwetki ciała

• usuwanie zmarszczek

• redukcję  cellulitu>

Ogromną zaletą zabiegu jest brak okresu rekonwalescencji i umożliwienie pacjentowi powrót do codziennych czynności tuż po przeprowadzeniu terapii. W Jeleniogórskim Centrum Terapii Laserowej zabiegi z zakresu radiofrekwencji są wykonywane za pomocą produktu firmy Alma Lasers, Accent® XL.

Cel zabiegu

• zabiegi antycellulitowe
• redukcja zmarszczek
• odmłodzenie skóry twarzy
• redukcja cieni i bruzd w okolicach oczu
• redukcja podwójnego podbródka
• modelowanie sylwetki
• podniesienie i ujędrnienie piersi

 

Przed zabiegiem

Przed wykonaniem zabiegu skóra musi zostać oczyszczona i dezynfekowana. Pacjent na czas zabiegu musi zdjąć ze skóry wszelką biżuterię. Należy poinformować lekarza przeprowadzającego terapię o wszelkich przebytych lub leczonych chorobach i dolegliwościach ze szczególnym uwzględnieniem:

– chorób serca (posiadanie rozrusznika w sercu uniemożliwia wykonanie zabiegu)
– chorób nowotworowych
– chorób nerek
– chorób niedokrwiennych

Z zabiegu nie mogą również skorzystać kobiety będące w ciąży.

Opis zabiegu

Wraz z upływem lat, zmniejsza się produkcja kolagenu i elastyny, przez co skóra traci swoją sprężystość. Radiofrekwencjawpływa korzystnie na ukrwienie skóry oraz regenerację komórkową, co zwiększa ilość kolagenu i elastyny, odbudowując tym samym jędrność i napięcie skóry. Ponadto terapia falami radiowymi wpływa pozytywnie na łagodzenie obrzęków oraz redukuje drobne zmarszczki na policzkach, podbródku i szyi. Zabieg wykonywany urządzeniem Accent® XL jest szybki, bezbolesny i niezwykle skuteczny w porównaniu do innych urządzeń tego typu. Urządzenie firmy Alma Lasers wykorzystuje głowice, mające następujące właściwości:

głowica unipolarna – pozwalająca na reshaping, czyli głębokie wnikanie w tkankę dotkniętą cellulitem, a następnie odbudowanie włókien kolagenowych w skórze
głowica bipolarna – mająca za zadanie ujędrnienie płytszego obszaru skóry, szczególności w okolicach twarzy
głowica UniForm – głowica, mająca na celu odbudowę skóry i redukcję cellulitu na dużym obszarze ciała, mająca również właściwości przeciwobrzękowe

W zależności od obszaru oraz efektu jaki ma zostać osiągnięty podczas terapii lekarz dobiera indywidualnie do potrzeb pacjenta parametry lecznicze oraz odpowiednią głowicę, aby oczekiwany efekt został osiągnięty w jak najkrótszym czasie. Urządzenie Accent® XL wykorzystuje energię radiofrekwencyjną do zwiększania temperatury w tkankach ciała (termoterapia), co powoduje wygładzenie oraz zwiększone napięcie i jędrność skóry. Proces modelowania sylwetki za pomocą radiofrekwencji jest wynikiem wielu czynników m.in. przyśpieszeniu zmian metabolicznych w tkankach, przekształceniem istniejących włókien kolagenowych oraz przyśpieszenie syntezy nowych włókien, zmniejszenie obrzęku limfatycznego.

Czas trawnia pojedyńczej terapii może obejmować czas od 30 do 75 minut w zależności od wielkości obszaru podanego zabiegowi.  Uzyskanie najlepszych efektów terapeutycznych jest osiągane podczas około 4 do 6 sesji zabiegowych powtarzanych w około 3 tygodniowych odstępach. Aby podtrzymać uzyskany efekt zabieg należy powtórzyć 1 raz co około 3-4 miesiące.

radiofrekwencja

Radiofrekwencja twarz “prze” i “po”

radiokwekwencja po

Radiofrekwencja ‘przed” i “po” okolice brzucha

           

 

 

Po zabiegu

Przez kilka dni po zabiegu należy spożywać znaczną ilość wody mineralnej – około 3 litrów na dzień oraz unikać spożycia produktów o wysokim nasyceniu tłuszczem. Należy również przez kilka dni unikać wzmożonego wysiłku fizycznego, gorących kąpieli oraz sauny. Aby uniknąć wysuszenia skóry należy stosować po zabiegu kremy oraz balsamy nawilżające.

 

Orientacyjna cena zabiegu:

Przy zakupie pakietu 4 zabiegów otrzymują Państwo 4 zabieg gratis

Cena 1 zabiegu na wybranym obszarze:

– Twarz  – 650 zł
– Szyja – 550 zł
– Dekolt – 600- 700 zł
– Twarz + szyja – 900 zł
– Twarz +szyja + dekolt – 1 500 zł
– Ramiona –  500 zł
– Dłonie – 200 zł
– Brzuch – 750 zł
– Boki – 850 zł
– Brzuch + boki – 1200 zł
– Plecy – 800 zł
– Brzuch + boki + plecy – 1500 zł
– Pośladki – 600 zł
– Uda (jedna powierzchnia) – 750 zł
– Uda (tył + przód) – 1 000 zł
– Okolice kolan – 400 zł
– Łydki – 600 zł