Umów się na bezpłatną konsultację
+48 75 64 31 687 kontakt@jctl.pl

Fala udzerzeniowa

Terapia falą uderzeniowąFala uderzeniowa jest nowoczesną metodą fizykoterapeutyczną, która poprzez wykorzystanie fal akustycznych przenosi w bolące miejsce, kojącą energię. Terapia metodą akustyczna regeneruje uszkodzone tkanki miękkie oraz ścięgna, a jej wysoka skuteczność bardzo szybko pozwala na powrót do normalnego trybu życia.Rehabilitacja za pomocą fali uderzeniowej jest stosowana w Jeleniogórskim Centrum Terapii Laserowej poprzez wykorzystanie lasera erbowego Dermablate Effect, dzięki któremu pacjenci mogą być pewni, iż usługa jest wykonywana z wykorzystaniem sprzętu o najwyższej jakości.

Fala uderzeniowa jest doskonałą metodą do leczenia: bólu ścięgna Achillesa, bólu pięt, bólu bioder i barków, bóle kolan oraz wielu innych.

Ta nieinwazyjna metoda fizykoterapeutyczna przynosi bardzo szybką ulgę w bólu, przywraca sprawność ruchową bez pojawiania się efektów ubocznych terapii.

 

Orientacyjna cena zabiegu

200 zł za okolicę

Jeleniogórskie Centrum Terapii Laserowej
Jarosław Wilk

Informujemy, że gabinet jest czynny i dostosowaliśmy działanie Centrum tak, aby każdy Pacjent czuł się bezpiecznie i mógł odbyć wizytę w komfortowych warunkach.

•Pacjenci umawiani są na konkretne godziny, aby prawdopodobieństwo spotkania się było jak najmniejsze. •Prosimy o punktualność
•Wizyty odbywają się bez osób towarzyszących (wyjątkiem jest opiekun osoby niepełnoletniej lub niepełnosprawnej)
•Po wejściu do poczekalni, prosimy o dezynfekcje rąk
•W jednym czasie w klinice jest obecny niezbędny personel, który ma regularnie przeprowadzoną kontrolę stanu zdrowia•Cały personel zachowuje wszelkie środki ostrożności

W celu umówienia wizyty zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: (+48) 75 64 31 687

Serdecznie zapraszamy